Menu
DR. MEHMET BİREKUL POLİS HAFTASI'NI KUTLADI

DR. MEHMET BİREKUL POLİS HAFTASI'NI KUTLADI

Hüma Okulları Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Birekul, Türk Polis Teşkilatı’nın 176. yıl dönümünü ve Polis Haftası’nı yayımladığı mesajla kutladı.

Dr. Mehmet Birekul mesajında; kurulduğu günden bu güne tolumun can ve mal güvenliğini sağlayan, görevlerini anayasa ve kanunlara bağlılıkla yerine getiren, devletin bekası ve huzuru için çalışan Emniyet Teşkilatı ve teşkilat mensuplarının 176 yıldır büyük bir özveriyle çalıştığını ifade etti. Şanlı tarihinden güç alarak büyük bir sadakatle hizmet veren teşkilat mensuplarının her birine ayrı ayrı teşekkür ettiğini söyledi. Kahramanlıklarla dolu 176 yılın nesilden nesile aktarıldığını ve değerlerimizin bu denli zengin olduğunu dile getiren Dr. Mehmet Birekul; “Milletimizin huzur ve güvenliğinin teminatı olan polislerimizi, kendilerine armağan edilen Türk Polis Teşkilatı’nın 176. yıl dönümünde sevgi ve saygı ile selamlıyoruz. Türk Polisi, ülkemizin dört bir tarafında fedakarlıktan kaçmadan milletimizin huzuru ve güvenliği için çalışmaktadır. Kurulduğu günden bu güne toplumun can ve mal güvenliğini sağlayan, görevlerini anayasa ve kanunlara bağlılıkla yerine getiren, devletin bekası ve huzuru için çalışan Emniyet Teşkilatı ve teşkilat mensuplarının bu özel gününü kutluyorum.  Türk Polisi, gösterdiği olağanüstü gayretlerle yaptığı hizmetler sonucunda, Milletinin gönlünde taht kurmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır. Kahramanlıklarla dolu teşkilat geçmişine ve Teşkilat mensuplarına sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum. Görevi başında şehit düşen polislerimizi rahmet, gazilerimizi minnetle anıyorum.” diyerek mesajını ulaştırdı.

Haberin devamı için: https://www.konyadahaber.com/news-detail.php?Id=118106

Haberin devamı için: http://www.ipekyoluhaber.net/m-haber-24066.html

Haberin devamı için: http://www.hakimiyet.com/service/amp/huma-okullarindan-polis-haftasi-mesaji-1279597h.htm

Haberin devamı için: http://www.hkonya.com/birekul-dan-polis-haftasi-mesaji/34362/

Haberin devamı için: http://www.rasyonelhaber.com/m/rasyonel-gazetesi/dr-mehmet-birekuldan-polis-haftasi-mesaji-h61076.html